۳۰ شهریور ۱۳۹۹ ۱۴:۲۸

 

        «سال جهش تولید»

 

 

اخبار

عملیات گازرسانی به چهارروستا از توابع شهرستان خنداب دراستان مرکزی

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مرکزی، مرحله انتخاب پیمانکار گازرسانی به روستاهای فوران ،دهچال،چخماق تپه و سیران از توابع شهرستان خنداب دراستان مرکزی در کمیته مناقصات این شرکت انجام گردید.
بر پایه این گزارش در مناقصه مذکور 6پیمانکار با ارائه قیمت پیشنهادی جهت گازرسانی به این روستاها به رقابت پرداختند که شرکت «پایا گاز ملایر» با مبلغ پیشنهادی یک میلیارد و359 میلیون ریال به عنوان برنده این مناقصه انتخاب گردید.
بر همین اساس جهت گازرسانی به روستاهای مذکور نیاز به اجرای14 هزار و600 متر شبکه گاز از نوع پلی‌اتیلن و تهیه و نصب دو عدد ایستگاه تقلیل فشار تی بی اس به ظرفیت های یک هزارمتر مکعبی و 2هزار و 500 مترمکعبی و نصب 60 عدد علمک گاز در انتهای شبکه‌های گاز این روستاها می‌باشد که با انتخاب شرکت برنده مناقصه اجرای تمام مراحل مذکور به عهده شرکت فوق قرار گرفت.
شایان ذکر است هزینه تأمین کالا و اجرای  این مرحله از گازرسانی بالغ بر 4میلیارد و 86میلیون ریال خواهد شد و مدت اجرای این پروژه 235روز تقویمی در نظر گرفته شده است و پس از اجرای شبکه‌های گاز ونصب ایستگاههای  یاد شده زمینه نصب 700 عدد علمک گاز در سطح این روستاها فراهم می‌گردد و ساکنین 700 خانواری روستاهای فوران ،دهچال،چخماق تپه و سیران از توابع شهرستان خنداب از نعمت ارزشمند گاز طبیعی بهره‌مند خواهند شد.
روابط عمومی شرکت گاز استان مرکزی ۱۱ دی ۱۳۸۹ ۰۸:۱۳
تعداد کلیک : ۱,۹۶۷

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
نظر خود را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500