شرکت گاز استان مرکزی|نمایش جزییات خبر

ممیزی سیستم های مدیریتی در شرکت گاز استان مرکزی انجام شد

ممیزی سیستم های مدیریتی در شرکت گاز استان مرکزی انجام شد
مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی از ممیزی سیستم های مدیریتی توسط شرکت ARIAN TUV PASARGAD در سطح این شرکت در تاریخ سی ام و سی و یک ام فروردین ماه سالجاری خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مرکزی، محمدرضا سمیعی در این خصوص گفت: طی این فرآیند، عملکرد واقدامات کلیه امور و واحد های شرکت مطابق با استانداردهای مدیریتی و توسط تیم ممیزی مورد بررسی و سنجش قرار گرفت.

سمیعی با اشاره به این مطلب که شرکت گاز استان مرکزی همواره در مسیر خدمات رسانی مطلوب به مردم کوشا بوده ،گفت: یکی ازارزش های حاکم برگازاستان،بهره وری وبهبود مستمر وجلب رضایت ذینفعان است.

در ادامه سیدامیرقائم مقامی رئیس برنامه ریزی ودفتر تضمین کیفیت شرکت گاز استان مرکزی به اجرای مناسب و دقیق فرآیند ممیزی سیستم های مدیریتی اشاره و تصریح کرد: با توجه به جلسات برگزار شده و ارزیابی های صورت گرفته درواحدهای مختلف سازمان، اقدامات موردنیاز جدید برای بهبودوارتقای سیستم های مدیریتی نیز شناسایی شده اند که در سالجاری اجرایی خواهد شد.

ایشان ضمن قدردانی از همکاری پرسنل شرکت گاز استان مرکزی در زمینه استقرارورعایت اصول و  استاندارد های سیستم مدیریتی خاطر نشان کرد: این شرکت همواره تلاش خواهد کرد تا خدمات حوزه گازرسانی را هرچه بهتر و پایدارتر  به مشترکین گاز در سطح استان ارائه کند.

شایان ذکر است گواهینامه سیستمهای مدیریت کیفیت ISO9001:2015،مدیریت محیط زیستISO14001:2015،مدیریت ارتباط با مشتریISO10002:2018،مدیریت شکایات مشتریISO10004:2018 همچنین سیستم مدیریت انرژیISO50001:2011،مدیریت ایمنی وبهداشت شغلی  ISO45001:2018و HSE-MS در شرکت گاز استان مرکزی مورد ممیزی  قرارگرفت همچنین دواستاندارد جدید مدیریت آموزشISO10015:2019 و مدیریت جوشکاری فلزاتISO3834-2:2005 در سال جاری دراین شرکت استقرار یافته که نتایج بررسی آنها و صدور گواهینامه های جدید در این راستا متعاقبا اعلام می گردد.

شنبه ۴ اردیبهشت ۱۴۰۰
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید