شرکت گاز استان مرکزی|نمایش جزییات خبر

نقش تاثیرگذار نیروهای حراست در صیانت از تاسیسات شرکت گاز است

نقش تاثیرگذار نیروهای حراست در صیانت از تاسیسات شرکت گاز است
مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی :مهمترین شاخصه یک نیروی حراستی، بحث اعتقادی و ایمانی است.

مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی بر نقش مهم و تاثیرگذار نیروهای حراست در حفاظت و صیانت از تاسیسات صنعت گاز در استان تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مرکزی محمدرضاسمیعی با اشاره به اهمیت صنعت گاز در خدمت رسانی به هموطنان در بخش های خانگی .تجاری و صنعتی اظهار داشت: ما باید از این ذخایر خدادادی صیانت کنیم و فعالیت های واحد حراست این شرکت در ابعاد مختلف ازاهمیت بالایی برخوردار می باشد.

مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی تصریح کرد: توان مهارت و قدرت عمل نیروهای حراستی در مقابله با ناهنجاری ها و آسیب های سازمانی لازم است بر سه اصل سرعت دقت و صحت استوار باشد تا در مواقع ضروری نسبت به شناسایی دقیق مسئله اقدام کند.

همچنین حسین میچانی رئیس حراست شرکت گاز استان مرکزی با بیان اینکه نیروهای حراستی در شرکت‌های گاز استانی از این صنعت عظیم و خدمت رسان صیانت و حفاظت می کنند، تصریح کرد: وظایف واحد حراست درقالب چند وظیفه شامل حفاظت و صیانت از اموال، دارایی ها، تاسیسات و کارکنان صورت می گیرد.

میچانی ادامه داد: در شرکت گاز استان مرکزی باتوجه به وجود تاسیسات گاز .حفاظت و صیانت از این تاسیسات بر عهده پرسنل خدوم و پرتلاش واحد حراست است وکارکنان واحدهای حراست در مجموعه شرکت ، با افزایش تاسیسات در شرکت گاز استان طی سالیان گذشته، از این تاسیسات حفاظت کرده اند.

وی با بیان اینکه مهمترین شاخصه یک نیروی حراستی، بحث اعتقادی و ایمانی است، افزود: همچنین اجرای قوانین و مقررات و پایبندی به مقررات، حفظ شأن، منزلت و تکریم همکاران و همچنین مشاوره به همکاران و امین مدیران و مسئولین را می توان از ویژگی های شاخص نیروهای حراست دانست.

رئیس حراست شرکت گاز استان مرکزی وظیفه شناسی، پاسخگو بودن و ترجیح منافع عمومی بر فردی را از اصول اساسی در حوزه حراست و برقراری امنیت در شرکت دانست و افزود حراست ها دیده بانان نظام اسلامی هستند که با حفظ امنیت و برقراری نظم در راستای تکریم ارباب رجوع و اهتمام به انجام تعهدات نقش بسزایی در تولید و حفظ امنیت بر عهده دارند.

میچانی با اشاره به برگزاری انتخابات آتی درپیش رو یادآور شد: کارکنان این شرکت تحت هیچ شرایطی نباید در مسائل سیاسی دخالت کنند و از هیچ گروه و شخصی جانب داری داشته باشند.

شنبه ۸ خرداد ۱۴۰۰
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید