شرکت گاز استان مرکزی|نمایش جزییات خبر

دیدار مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی ازخانواده های تحت پوشش بهزیستی

دیدار مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی ازخانواده های تحت پوشش بهزیستی
درراستای طرح رایحه خدمت وگسترش مسئولیت اجتماعی شرکت گاز استان مرکزی

همزمان با مردادماه سال جاری و روز تکریم خانواده وبازنشستگان،محمدرضاسمیعی مدیرعامل ،محمدسرایی فرمانده بسیج شرکت گاز استان مرکزی  با همرایی محمدزیدوند مدیرکل بهزیستی استان مرکزی ازخانواده های  تحت حمایت بهزیستی دیدار داشتند. 

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مرکزی،محمدرضاسمیعی در این خصوص گفت: فعالیت اجتماعی این شرکت و انجام کارهای نوع دوستانه نیز از جمله این کارها می باشد،به بیان دیگر نسبت به جامعه و فضایی که در آن فعالیت میکنیم باید احساس مسئولیت کرده و در این راستا وبا هدف تکریم ودلجویی ازخانواده های تحت پوشش نهادهای حمایتی در قالب طرح رایحه خدمت دیدار با این خانواده ها انجام پذیرفت.

سمیعی با اشاره به اهمیت رسیدگی به وضعیت خانواده های عزیز تحت حمایت افزود:در دین اسلام یکی از کارهای که به عنوان باقیات و صالحات مورد سفارش جدی قرار گرفته رسیدگی به نیازمندان و محرومان است.

وی بررسی وضعیت زندگی مددجویان از نزدیک و رسیدگی به مشکلات آنها را گام موثری در تکریم خانواده های تحت حمایت دانست وگفت:امیدواریم قدمهای ارزنده و سازنده ای برای گره گشایی از مشکلات نیازمندان جامعه در این دیدارها برداشته شود.

در پایان این بازدیدها ضمن اهداء هدایای نقدی ،برای رفع مشکلات این خانواده ها و امکانات رفاهی اقدام گردید.

دوشنبه ۱۰ اَمرداد ۱۴۰۱
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید