شرکت گاز استان مرکزی|نمایش جزییات خبر

۲۸ جلسه ملاقات مردمی مدیر عامل شرکت گاز استان مرکزی برگزار شد

۲۸ جلسه ملاقات مردمی مدیر عامل شرکت گاز استان مرکزی برگزار شد
با هدف دیدار مستقیم و چهره به چهره مردم در شش ماهه نخست امسال، تا کنون ۲۸ جلسه ملاقات مردمی مدیر عامل شرکت گاز استان مرکزی برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مرکزی، این دیدارها که در روزهای سه شنبه هر هفته برگزار می شود، محمدرضا سمیعی مدیر عامل شرکت بعد از شنیدن مستقیم مشکلات و درخواست های ملاقات شوندگان دستور رسیدگی  و حل آنان را صادر می نماید وگفتنی است درخواست توسعه شبکه گاز در بخش های خانگی، صنعتی و تجاری از مهمترین نکات مطرح شده در این ملاقات ها بوده است.

مدیر عامل شرکت گاز استان مرکزی در حاشیه دیدار مردمی در اراک گفت: استان با  دارا بودن99.8درصد توسعه گازی بخش های مختلف رتبه نخست کشور را دارد که امید است در آینده نزدیک به پویش بهینه و صد درصدی گاز طبیعی برسیم.

وی افزود: هم اینک 35 شهر استان مرکزی با دارا بودن 76.7 درصد از کل خانوارهای شهری و یک هزار و 16 روستا با دارا بودن 23.1درصد از تمامی خانوار روستایی، از نعمت گاز طبیعی برخوردار می باشد.

شایان ذکر است در تیرماه سال جاری همزمان با سفر ریاست محترم جمهوری به استان مرکزی میز ارتباطات مردمی برای پاسخگویی به مطالبات و مشکلات مردم در حوزه وزارت نفت در این شرکت برپا شد و تعداد 200ملاقات مردمی صورت پذیرفت.

چهارشنبه ۲۵ آبان ۱۴۰۱
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید