شرکت گاز استان مرکزی|نمایش جزییات خبر

در راستای گسترش مسئولیت اجتماعی از کارکنان معلول شرکت گاز استان مرکزی تجلیل شد

در راستای گسترش مسئولیت اجتماعی از کارکنان معلول شرکت گاز استان مرکزی تجلیل شد
همزمان با چهاردهمین روز آذر ماه و بمناسبت روز جهانی معلولین طی مراسمی به همت امور مددکاری واحد منابع انسانی شرکت باحضور زیدوند مدیرکل بهزیستی استان مرکزی،محمدرضاسمیعی مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی و دیگرهمکاران،از کارکنان معلول این شرکت تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مرکزی، سمیعی در این مراسم گفت: معلول در لغت به معنای ناتوانی و نیاز است و در اجتماع ناظر بر صبر پیشگانی است که جزئی از توان ظاهری خود را داده اند و بسیاری بر توانمندی های پنهان خود افزوده اند، و باید آرزوی شفای کسانی را داشت که روح معلول دارند و دعا کنیم از اینکه خداوند روح مارا همیشه سالم نگه دارد واز بدیها دور نگه دارد.
وی در ادامه گفت: معلولان، به حق، مصداق بارز حکمت و رحمت خداوند می باشند که چنانچه به حکمت برخی از توانشان کاسته شده است، به رحمت درهای بیشمار دیگری به توانمندی شان افزاشته شده است و وظیفه دینی ما است که توجه ویژه به این عزیزان داشته باشیم و در گاز استان مرکزی در بحث مناسب سازی فضاهای اداری تاجایی که مقدور بوده سعی کردیم تا فضای ادارات را طوری مناسب سازی کنیم که این عزیزان کمترین مشکل را داشته باشند. فرصت را غنیمت می شمرم ، دوازدهم آذر ماه روز جهانی معلولان  را تبریک عرض نموده  و سلامتی، بهروزی و توفیق روزافزون شما را از خداوند متعال خواستارم.
شایان ذکر است در پایان مراسم با اهداء لوح تقدیر و هدایا از ایشان تقدیر بعمل آمد.
سه شنبه ۱۵ آذر ۱۴۰۱
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید