شرکت گاز استان مرکزی|نمایش جزییات خبر

ادارات و سازمان ها ملزم به رعایت کردن دمای رفاه و بهینه کردن سیستم های گرمایشی خود هستند

ادارات و سازمان ها ملزم به رعایت کردن دمای رفاه و بهینه کردن سیستم های گرمایشی خود هستند
مدیر عامل شرکت گاز استان مرکزی گفت: با بارش برف زمستانی و نزولات آسمانی و افزایش مصرف گاز طبیعی، رعایت الگوی مصرف بهینه و صرفه جویی بسیار حائز اهمیت است به همین دلیل از تمامی مشترکین در استان درخواست می شود تا با رعایت الگوی مصرف بهینه، شرکت گاز استان را در ارائه خدمات بیش از پیش همراهی کنند .

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مرکزی، محمدرضا سمیعی افزود: هدف از تمامی این اطلاع رسانی ها، بازدیدهای حضوری و مکاتبات در سطح ادارات استان، جلب توجه عمومی به ضرورت رعایت دمای 18 درجه (دمای رفاه) و بهره مندی تمامی هموطنان از گرمایش مورد نیاز گاز طبیعی در روزهای سرد زمستانی است.

مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی گفت: همزمان با برودت هوای استان و افزایش مصرف گاز طبیعی، به منظور جلوگیری از هدررفت گاز و بهره مندی بدون وقفه تمامی مصرف کنندگان در سراسر استان، نحوه مصرف گاز در ادارات و سازمان های دولتی پایش می شود.

از ابتدای آذرماه سال جاری بازرسان شرکت گاز استان با مراجعه منظم به ادارات، سازمان‌ها و نهادهای دولتی به پایش و کنترل دمای مصرف گاز طبیعی این اماکن پرداخته و در صورت رعایت نکردن الگوی مصرف بهینه یا دمای رفاه (دمای ۱۸ درجه سانتیگراد)، از سرویس خارج نکردن سیستم های گرمایشی خارج از وقت اداری و تعطیلات، عدم استاندارد سازی موتورخانه ها، در مرحله اول اخطار کتبی و در مراحل بعدی اقدام قانونی در جهت قطع گاز انجام خواهند داد.

سمیعی ادامه داد: ادارات و سازمان ها ملزم به رعایت کردن دمای رفاه و بهینه کردن سیستم های گرمایشی خود هستند و بایستی نسبت به روشن کردن سیستم گرمایش یک ساعت قبل از شروع به کار اداره و خاموش کردن آن یک ساعت قبل از اتمام ساعت اداری اقدام کنند.

دوشنبه ۵ دی ۱۴۰۱
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید