شرکت گاز استان مرکزی|نمایش جزییات خبر

گاز به روستای فریسمانه تفرش استان مرکزی رسید

گاز به روستای فریسمانه تفرش  استان مرکزی رسید
محمدرضا سمیعی مدیر عامل شرکت گاز استان مرکزی از گازرسانی به روستای فریسمانه از توابع شهرستان تفرش استان مرکزی خبر داد و در این خصوص گفت: با کار جهادی کارکنان پرتلاش این شرکت و به برکت ایام ا... دهه مبارک فجر پروژه بهره برداری گازرسانی به این روستا به بار نشست.
به گزارش روابط عمومی شرکت گازاستان مرکزی،سمیعی در مراسم افتتاح پروژه گازرسانی به روستای فریسمانه که با حضور استاندار استان مرکزی،نماینده مردم شریف شهرستانهای تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی،فرماندار شهرستان تفرش و مسئولین محلی این شهرستان در دهه مبارک فجر  در روستای فریسمانه برگزار شد، خلاصه گزارش گازرسانی به روستای فوق را بدین شرح تشریح نمود:

 

گازرسانی به روستای فریسمانه از محل منابع داخلی (بند ق) شرکت گاز استان مرکزی اجرا گردیده که هزینه تامین کالا، ترانشه برداری و اجرای این پروژه بالغ بر 49 میلیارد و 199 میلیون ریال می باشد.

 

وی در ادامه گفت: جهت گازرسانی به روستای فوق شش هزارو 836 متر شبکه گاز از نوع پلی اتیلن اجرا شده است.

 

سمیعی در پایان گفت: با نصب 70 عدد علمک گاز بیش از70 خانوار ساکن در این روستا از نعمت گاز طبیعی بهره مند می­شوند که با جایگزینی این سوخت پاک به جای دیگر سوختها سالانه 140هزار لیتردر مصرف فرآورده های نفتی صرفه جویی اقتصادی خواهد شد. 
دوشنبه ۱۷ بهمن ۱۴۰۱
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید