شرکت گاز استان مرکزی|نمایش جزییات خبر

بیش از 14 هزار مورد پایش دمای ادارات در استان مرکزی به ثبت رسید

بیش از 14 هزار مورد پایش دمای ادارات در استان مرکزی به ثبت رسید
در پاییز و زمستان سال جاری 14 هزار و 51 مورد پایش دمای ادارات و نهادهای دولتی در استان مرکزی به ثبت رسیده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مرکزی، محمدرضاسمیعی مدیرعامل این شرکت با اعلام خبر پایش بیش از 14 هزار مکان دولتی و خصوصی با همکاری بسیج این شرکت، اظهار داشت: این طرح از نیمه اول آذرماه آغاز شده و در آن دمای کلیه ادارات، مدارس، بانک ها و نهادهای دولتی و خصوصی استان مورد بررسی و پایش قرار گرفته است.

وی در ادامه با اشاره به قطع گاز 126 اداره در استان مرکزی به علت عدم رعایت دمای آسایش و مصرف نامناسب، گفت: در طرح پایش امسال، علاوه بر نظارت ادارات و اماکن دولتی، مصارف مشترکین سایر حوزه ها نیز مورد بررسی قرار گرفت و در همین راستا تاکنون گاز هزار و 615 مشترک خانگی بسیار پرمصرف واقع در پلکان های 11 و 12 پس از اعلام اخطار به صورت موقت قطع شد.

سمیعی همچنین از پایش دمای ویلاهای واقع در استان مرکزی خبر داد و گفت: با هدف حفظ پایداری گاز مشترکین خانگی سراسر استان، جریان گاز دو هزار و 734 ویلا و خانه خالی از سکنه قطع شده است.

مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی درخصوص روند مدیریت مصرف گاز در سازمان ها و ادارات استان بیان کرد: با بازرسی های انجام شده، توصیه های لازم توسط کارشناسان شرکت گاز درخصوص بهینه سازی و مدیریت مصرف گاز در سازمان ها همچون استفاده از وسایل گازسوز استاندارد ، رعایت دمای آسایش در محیط کار (18 الی 21 درجه)، عایق بندی موتورخانه ها، استفاده از پنجره های دوجداره به مسئولین نهادهای مذکور ارائه شد.

سمیعی در پایان، موضوع پایش و بررسی دمای محیط اداری نهادهای دولتی را درجهت رعایت الگوی مصرف گاز طبیعی بسیار مهم و اثرگذار دانست و گفت: مهم ترین هدف از اجرای این طرح، نهادینه سازی فرهنگ مصرف ایمن و صحیح گاز طبیعی در بخش های مختلف جامعه است.

دوشنبه ۲۲ اسفند ۱۴۰۱
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید