شرکت گاز استان مرکزی|نمایش جزییات خبر

مشارکت بیش از 2000 دانش آموز استان مرکزی در طرح همیار گاز

مشارکت بیش از 2000 دانش آموز استان مرکزی در طرح همیار گاز
در پی تفاهم نامه طرح همیار گاز از سوی مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی و مدیرکل آموزش و پرورش استان، تربیت دانش آموزان به منظور نسلی آشنا به منابع انرژی و ارتقاء سطح دانش خانواده‌ها و فرهنگ‌سازی مصرف بهینه گاز طبیعی صورت پذیرفت.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مرکزی ؛ محمدرضاسمیعی، مدیرعامل این شرکت گفت: جمهوری اسلامی ایران علی رغم دارا بودن دومین ذخایر گازی و سومین تولید کننده گاز جهان، متأسفانه چهارمین مصرف کننده گاز نیز در سطح جهان به شمار می رود که این موضوع ضرورت فرهنگ سازی برای بهینه سازی مصرف را دو چندان می‌کند.
وی در ادامه افزود: شرکت گاز استان مرکزی با همکاری آموزش و پرورش استان در سال گذشته با استفاده از ظرفیت فرهنگی و آموزشی و مشارکت بیش 2000 هزار دانش آموز در سطح استان، طرح همیار گاز را در مدارس استان به اجرا رساند.
سمیعی با اشاره به مشارکت واحد بهینه سازی مصرف انرژی و روابط عمومی شرکت گاز استان در فرهنگ سازی این طرح افزود: آموزش و پرورش به عنوان نهاد فرهنگ سازی، مروج ارزش ها و پاسدار فکر و اندیشه نوجوانان با ورود به عرصه بهینه سازی مصرف می تواند نقش موثری در صرفه جویی مصرف گاز داشته باشد.

مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی افزود: آموزش دانش آموزان دوره‌های تحصیلی به منظور نسلی آشنا به منابع انرژی و ارتقاء سطح دانش خانواده‌ها، در قالب همیارانرژی و فرهنگ‌سازی مصرف بهینه از جمله اهداف این تفاهم نامه به شمار می‌رود

یکشنبه ۲۷ فروردین ۱۴۰۲
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید