شرکت گاز استان مرکزی|نمایش جزییات خبر

جلسه هم اندیشی کمیته برق شرکت ملی گاز ایران در شرکت گاز استان مرکزی برگزارشد

جلسه هم اندیشی کمیته برق شرکت ملی گاز ایران در شرکت گاز استان مرکزی برگزارشد
همزمان با ششمین روز تیرماه سال جاری جلسه هم اندیشی کمیته برق شرکت ملی گاز با حضور مدیرعامل و معاونین شرکت گاز استان مرکزی، رییس ایستگاه تقویت فشار گاز اراک و اعضای کمیته برق شرکت ملی گاز ایران و با موضوع استاندارد مشخصات فنی تابلوهای برق صنعتی در سالن کنفرانس این شرکت برگزار شد
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مرکزی مهدی کمال آبادی فراهانی مدیرعامل این شرکت ضمن عرض خیرمقدم به مهمانان جلسه گفت: مایه خرسندی است که تشکیل این کمیته و دقت نظر در انتخاب اعضای کمیته  ومهارت ایشان و تخصص مرتبط اعضاء، قابلیت اجرایی بودن دستورالعمل های خروجی این مجموعه را تضمین می کند و این امر جای بسی تقدیر دارد.
کمال آبادی افزود: ترکیب اعضای کمیته از بخش های مختلف صنعت گاز از شرکت انتقال گاز، مدیریت دارایی های فیزیکی، شرکت مهندسی و توسعه گاز، شرکت های گاز استانی و امور تخصصی بازرگانی با مدیریت پژوهش شرکت ملی گاز، موضوعات برق ساختمان ها، ایستگاه ها و موارد مرتبط را از نقطه نظرهای متفاوت و منظرگاه های گوناگون مورد بررسی قرارداده و تصمیمات با ضمانت اجرایی اخذ خواهد شد.
مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی با اشاره به بحث ارتینگ و صاعقه گیر جهت ساختمان ها و ایستگاه های گاز گفت: پیش بینی ارتینگ و پایداری آن نیز امری بسیار ضروری و اجتناب ناپذیر است.
کمال آبادی در ادامه با هدف عملیاتی شدن مصوبات کمیته پیشنهاد داد تا ارزیابی های لازم در این زمینه گسترش یافته و مدون شده و مورد بررسی وکنکاش بیشتری قرارگیرد.
شایان ذکر است این برنامه طی دو روز در شرکت گاز استان مرکزی برگزار می شود و در ادامه برنامه اعضای کمیته برق شرکت ملی گاز ایران از ایستگاه  CGS اراک و همچنین ایستگاه  تقویت  فشار گاز بازدید نمودند.
 
شنبه ۱۰ تیر ۱۴۰۲
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید