شرکت گاز استان مرکزی|نمایش جزییات خبر
کسب رتبه عالی توسط شرکت گاز استان مرکزی درمانور زلزله سد الغدیر ساوه

شرکت گاز استان مرکزی عنوان دستگاه برتر مانور سد الغدیر ساوه را کسب کرد

شرکت گاز استان مرکزی عنوان دستگاه برتر مانور سد الغدیر ساوه را کسب کرد
مانور زلزله 8/6 ریشتری سد الغدیر ساوه در مرداد ماه برگزار و دستگاه های اجرایی استان مرکزی آمادگی خود را در مقابله با همچین حوادثی مورد ارزیابی قرارگرفتند.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مرکزی، مهدی کمال آبادی فراهانی مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی در خصوص نتیجه عملکرد این شرکت در این مانور گفت: خدا را شاکریم که در برگزاری این مانور به همت همکاران سخت کوش و پرتلاشمان توانستیم  نتیجه مطلوب و عالی را کسب کنیم، لذا نتیجه عملکرد شرکت در این مانور برای مجموعه و خود بنده حائز اهمیت می باشد.

وی افزود: این مانور آمادگی واحدهای شرکت کننده و نیروهای عملیاتی را مورد ارزیابی قرارداد و نقاط قوت و ضعف شرکت، در مقابله با چنین حوادثی مشخص شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی در خصوص نقاط قوت این عملیات  گفت: اعزام ماشین آلات و تجهیزات کامل، رفع مشکل تاسیسات در گازرسانی، احداث 80 متر شبکه  پلی اتیلن 63میلی متری گاز و نصب چهار عدد علمک، جوشکاری و تعمیر شبکه فلزی 4اینچ در عمق 2 متری، تهیه نقشه ازبیلت شبکه گاز با سیستم تصویر برداری UTM و بصورت برخط، ایجاد واحد اداری و کانکس مدیریت بحران در منطقه و حضور اینجانب و نیروهای عملیاتی شرکت گاز استان مرکزی در این مانور از نقاط قوت شرکت گاز نام برده شده است.

سه شنبه ۲۸ شهریور ۱۴۰۲
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید