شرکت گاز استان مرکزی|نمایش جزییات خبر

افزایش رضایتمندی مردم از اهداف شرکت گاز استان مرکزی در دولت سیزدهم است

افزایش رضایتمندی مردم از اهداف شرکت گاز استان مرکزی در دولت سیزدهم است
افزایش سطح رفاه نسبی و رضایتمندی مردم یکی از مهم ترین اهداف شرکت گاز استان مرکزی، از آغاز فعالیت دولت سیزدهم تا به امروز بوده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مرکزی، مهدی کمال آبادی فراهانی مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی در خصوص عملکرد این شرکت در دولت سیزدهم گفت:  تامین مستمر گاز و ارائه خدمات به متقاضیان از اهم اقدامات این شرکت بوده است که  تا به امروز  بیش از 617 هزار و 906 مشترک از گاز طبیعی بهره مند شده اند و پوشش گازرسانی شهری و روستایی به  8/99 درصد رسیده است.
وی افزود: کاهش آلودگی هوا و حفاظت از محیط زیست از دیگر برنامه های این شرکت در دولت سیزدهم بوده است که با تامین حداکثری گاز نیروگاه شازند، کوره های آجرپزی وجایگاه های CNG صورت پذیرفته است.
کمال آبادی فراهانی تصریح کرد: گازرسانی به 770 واحد صنعتی و تولیدی از ابتدای دولت سیزدهم تا کنون تحقق یافته و با احتساب این عدد، مجموع واحدهای صنعتی که گازدار شده اند به  شش هزار و 803  واحد افزایش یافته و تمام شهرک ها و نواحی صنعتی از نعمت گاز برخوردار هستند.
مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی با اشاره به ابلاغیه های اجرایی دولت سیزدهم مبنی بر محرومیت زدایی افزود: واگذاری اشتراک و اجرای لوله کشی رایگان داخل منازل مددجویان کمیته امداد و بهزیستی در قالب تفاهم نامه همکاری در توسعه گاز از جمله اقدامات این شرکت در راستای محرومیت زدایی بوده است.
پنج شنبه ۱۲ بهمن ۱۴۰۲
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید