شرکت گاز استان مرکزی|نمایش جزییات خبر

مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی در حاشیه بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی خبر داد؛

مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی در حاشیه بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی خبر داد؛
جذب بیش از 13 هزار مشترک گاز طبیعی در استان مرکزی در سال ۱۴۰۲

سال گذشته 13 هزار و 188 مشترک جدید گاز طبیعی به مجموع مشترکین گازطبیعی استان مرکزی افزوده و تعداد کل مشترکین به 622 هزار و 581 مشترک رسید.

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران، مهدی کمال‌آبادی فراهانی، مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی در حاشیه دیدار از بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی با اعلام این خبر، در تشریح عملکرد سال 1402 این شرکت در بخش‌های مختلف، توضیح داد: بیش از 13 هزار مشترک در سال گذشته به مجموع مشترکین گاز طبیعی استان مرکزی اضافه شدند که از این تعداد، 7 هزار و 745 مشترک شهری، 5 هزار و 128 مشترک روستایی و 315 مشترک مربوط به صنایع هستند.

وی افزود: جایگاه‌های CNG استان مرکزی سال گذشته، حدود 177 میلیون مترمکعب گاز مصرف کردند که نسبت به مدت مشابه سال 1401، کاهشی 8 درصدی داشته است.

کمال آبادی با اشاره به واگذاری اشتراک رایگان گاز به مشترکین عنوان کرد: سال گذشته، 147 مورد اشتراک رایگان به مددجویان تحت پوشش کمیته امداد، 114 مورد به مددجویان سازمان بهزیستی، تعداد 127 اشتراک رایگان به خانواده معظم شهدا و ایثارگران اختصاص یافت، همچنین تعداد 18 اشتراک نیز به اماکن مذهبی از جمله مساجد، حسینیه‌ها و حوزه‌های علمیه واگذار شد.

مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی در پایان، افزود: تا به امروز  بیش از 622 هزار و 581 مشترک از گازطبیعی بهره‌مند شده‌اند و پوشش گازرسانی شهری به 100 درصد و در مجموع خانوار شهری و روستایی به 81.99 درصد رسیده است.

شایان ذکر است، بیست و هشتمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی از تاریخ 19 الی 22 اردیبهشت ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران با حضور شرکت‌های داخلی و خارجی، آماده بازدید علاقمندان است.

شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۳
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید