شرکت گاز استان مرکزی|نمایش جزییات خبر

مدیر عامل شرکت گاز استان مرکزی از بهسازی 640 موتورخانه در سال گذشته خبر داد

مدیر عامل شرکت گاز استان مرکزی از بهسازی 640 موتورخانه در سال گذشته خبر داد
مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی از بهسازی 640 موتورخانه استان در سال 1402 و کاهش حدود 20 درصدی مصرف انرژی با انجام بهسازی موتورخانه‌ها خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مرکزی، مهدی کمال آبادی فراهانی مدیر عامل شرکت گاز استان مرکزی، گفت: به همت واحد بهینه سازی مصرف انرژی و کربن، تاکنون برای بهسازی سه هزار و76  موتورخانه در استان موافقتنامه اجرا، منعقد شده است که از این تعداد، نزدیک به دو هزار و 598 موتورخانه از ابتدای طرح تاکنون، بهسازی شده ‌است.

مدیر عامل شرکت گاز استان مرکزی با اشاره به کاهش حدود 20 درصدی مصرف انرژی با انجام بهسازی موتورخانه‌ها در استان، تصریح کرد: اجرای طرح ملی بهسازی رایگان موتورخانه ها ،همگام و همراستا با سیاست‌های ابلاغی وزارت نفت است که اجرای آن در سطح استان می‌تواند علاوه بر کاهش چشمگیر گازبهاء و صرفه‌جویی در مصرف گاز، منجر به افزایش قابلیت اطمینان، پایداری و استمرار جریان گاز در بخش‌های صنعتی و به تبع آن، حفظ هرچه بیشتر محیط زیست شود.

کمال آبادی در پایان افزود: مشترکین گاز طبیعی دارای موتورخانه مرکزی و شرکت‌های مجری واجد شرایط می‌توانند با مراجعه به سایت شرکت ملی گاز ایران به نشانی goc.nigc.ir نسبت به ثبت درخواست خود، اقدام نمایند.

چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۳
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید