شرکت گاز استان مرکزی|نمایش جزییات خبر

جلسه هم اندیشی مدیر عامل شرکت گاز استان مرکزی و روسای نواحی گازرسانی این شرکت برگزار شد

جلسه هم اندیشی مدیر عامل شرکت گاز استان مرکزی و روسای نواحی گازرسانی این شرکت برگزار شد
همزمان با هفتم خرداد ماه سالجاری در مجموعه فرهنگی امیرکبیر باغک شازند، جلسه هم اندیشی با حضور مدیر عامل شرکت گاز استان مرکزی، هیات مدیره، روسای نواحی گازرسانی و روسای ستادی به منظور تبادل نظر و ایجاد هماهنگی بیشتر برای بهبود عملکرد شرکت برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مرکزی، در این نشست که برخی از روسای ستادی نیز در آن حضور داشتند، مهدی کمال آبادی فراهانی مدیر عامل شرکت گاز استان مرکزی در ابتدای جلسه ضمن عرض تسلیت شهادت شهدای خدمت، خادم الرضا(ع)،شهید دکتر رییسی رییس جمهور محبوب و همراهان ایشان، خدمت رسانی به مردم را اولویت اصلی و هدف نهایی شرکت دانست.
 کمال آبادی فراهانی هدف از برگزاری این نشست را استفاده از تجربیات طلایی همکاران و روسای نواحی و مناطق گازرسانی، اشتراک این تجربیات، بررسی چالش ها و معضلات موجود، تسهیل و رفع موانع و در نهایت همکاری و هماهنگی بیشتر برای خلق عملکرد درخشان شرکت در سال جاری اعلام کرد.
 وی با توجه به درپیش بودن انتخابات ریاست جمهوری از روسای نواحی گازرسانی خواست که آمادگی لازم جهت برگزاری هرچه باشکوهتر این انتخابات داشته باشند و همچنین وصول مطالبات، ناترازی، اورهال ایستگاهها و آمادگی حداکثری برای فصل سرما، مقاوم سازی ساختمان ها و تاسیسات شرکت، تشویق کارکنان پرتلاش و ساعی، مدیریت دارایی فیزیکی، کنتورهای هوشمند و ... از جمله موارد و موضوعاتی بود که در این نشست هم اندیشی بین مدیرعامل شرکت و روسای نواحی و مناطق گازرسانی، موردبحث و تبادل نظر قرارگرفت.

چهارشنبه ۱۶ خرداد ۱۴۰۳
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید