شرکت گاز استان مرکزی|نمایش جزییات خبر

مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی از بهسازی 85 موتورخانه در سه ماه نخست سال خبر داد

مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی از بهسازی 85 موتورخانه در سه ماه نخست سال خبر داد
مهدی کمال آبادی فراهانی، مدیرعامل شرکت گاز استان مرکزی از بهسازی 85 موتورخانه استان در سه ماه نخست سال جاری و کاهش حدود 20 درصدی مصرف انرژی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مرکزی، مهدی کمال آبادی فراهانی، گفت: به همت واحد بهینه سازی مصرف انرژی و کربن، تاکنون برای بهسازی سه هزار و 93 واحد موتورخانه در استان موافقتنامه اجرا منعقد شده است که از این تعداد، نزدیک به دو هزارو617 واحد موتورخانه از ابتدای طرح تاکنون، بهسازی شده ‌است.
مدیر عامل شرکت گاز استان مرکزی با اشاره به کاهش حدود 20 درصدی مصرف انرژی با انجام بهسازی موتورخانه‌ها در استان، تصریح کرد: اجرای طرح ملی بهسازی رایگان موتورخانه ها، همگام و همراستا با سیاست‌های ابلاغی وزارت نفت است که اجرای آن در سطح استان می‌تواند علاوه بر کاهش چشمگیر گازبهاء و صرفه‌جویی در مصرف گاز، منجر به افزایش قابلیت اطمینان، پایداری و استمرار جریان گاز در بخش‌های صنعتی و به تبع آن، حفظ هرچه بیشتر محیط زیست شود.
کمال آبادی درپایان گفت: مشترکین گاز طبیعی دارای موتورخانه مرکزی و شرکت‌های مجری واجد شرایط می‌توانند با مراجه به سایت شرکت ملی گاز ایران به نشانی goc.nigc.ir نسبت به ثبت درخواست خود، اقدام نمایند.

سه شنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۳
نام را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید