۱۵ مهر ۱۴۰۱ ۰۰:۰۸

«سال تولید؛ دانش بنیان، اشتغال آفرین»

اخبار

از رئیس اداره گاز شهرستان ساوه تقدیر به عمل آمد

از رئیس اداره گاز شهرستان ساوه  تقدیر به عمل آمد
علی طلایی رئیس شورای اسلامی بخش مرکزی و مجید ولدخانی سرپرست بخشداری مرکزی ساوه به مناسبت هفته دولت و روزکارمند از عباس اکبری رئیس اداره گاز شهرستان ساوه تقدیر به عمل آوردند.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان مرکزی درلوح ارسالی چنین آمده است :  بی تردید توسعه دستاورد اندیشه های ناب وتلاش مضاعف ، تعهد و پایبندی کسانی است که با همت والا نوگرایی را پیشه کرده و درمسیر تحول و پیشرفت گام برمی دارند.
هفته دولت و روزکارمند فرصتی است تا به پاس خون شهیدان تقدیر نماییم ازخدمات گران بهاءکسانی که به سان شهیدان رجایی و باهنر قدم درراه تعالی وخدمت نهاده و ازهیچ کوششی دریغ نکردند.
اینک بر خود واجب میدانیم به پاس تلاش های مجدانه وخدمات ارزشمند جنابعالی درتوسعه شهرستان ساوه بویژه روستاهای سطح بخش مرکزی تقدیر و تشکرنموده و این لوح سپاس را به رسم  یاد بود محضر ارزشمندتان تقدیم  نماییم.
امید است با استعانت از پروردگارسبحان درپرتو منویات و رهنمودهای داهیانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) براستمرار فعالیتهایشان درراستای پیشبرد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی  و تحقق رسالت های ممتاز و بی دلیل دولت مردمی ایران قوی ادامه داده و همواره موفق وکامیاب باشید
روابط عمومی شرکت گاز استان مرکزی ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ۰۸:۵۶
تعداد کلیک : ۶۶

نظرات بینندگان


نام را وارد کنید
نظر خود را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500